[one_third last=”no” class=”” id=””][imageframe lightbox=”no” style_type=”glow” bordercolor=”” bordersize=”5px” stylecolor=”” align=”none” link=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””] Wypieki Beaty[/imageframe][/one_third]
[two_third last=”yes” class=”” id=””]
Cześć.

Mam na imię Beata.

Lubię piec ciasta, ciasteczka i wszelkie słodkości. Największą przyjemność mam oczywiście podczas degustacji, a jak widzę zadowolone miny domowników i nie tylko, to tym bardziej się cieszę :). Od kilku lat sama piekę chleby i zarażam tą pasją znajomych.

Mąż namówił mnie do założenia bloga Wypieki Beaty i tak zaczęła się moja przygoda z blogowaniem.

Wszystkie publikowane tu przepisy są przeze mnie przetestowane i w razie konieczności „udoskonalone”. Zdjęcia słodkości są robione przeze mnie, albo przez mojego męża (nie wklejam zdjęć z sieci).

Staram się, aby przepisy były proste, szybkie i oczywiście przepyszne, bo często nie mamy za dużo czasu na stanie w kuchni i pichcenie. Są tu również ciasta na specjalne okazje, kiedy możemy poświęcić im więcej czasu i zaangażowania 🙂

Na blogu znajdziecie również trochę przepisów na szybkie, zdrowe i smaczne dania obiadowe – w wersjach, które polubią również dzieci (moje są strasznie wybredne, więc wiem, co mówię :D)

Zapraszam do częstych odwiedzin, do komentowania, a przede wszystkim do wypróbowywania przepisów 🙂
[/two_third]