Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, proszę wypełnij formularz 🙂

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych w celu wysłania formularza

Cześć.

Mam na imię Beata.

Jestem żoną, mamą dwójki fajnych dzieciaków (chociaż czasami dają mi nieźle w kość) oraz żywicielką oraz głaskaczką dla dwóch kotek i jednej chomiczki 🙂

Lubię piec ciasta, ciasteczka i wszelkie słodkości. Największą przyjemność mam oczywiście podczas degustacji, a jak widzę zadowolone miny domowników i nie tylko, to tym bardziej się cieszę :).

Kolekcja zebranych przepisów tak się rozrosła, że znalezienie w nich czegokolwiek graniczyło już z cudem i wtedy mój mąż wymyślił bloga. Trochę mnie „pourabiał” i tak narodziły się Wypieki Beaty.

Blog powstał w 2012 roku i tak mnie wciągnął, że teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego i nowych przepisów.

Z czasem okazało się, że pieczenie słodkości wiąże się z nadprogramowymi kaloriami i tak mój mąż zaczął biegać, a niedługo potem dołączyłam do niego ja.

Teraz wspólnie zajadamy ciasta, a potem je „biegiem” spalamy – układ idealny 😀

Staram się coraz częściej piec zdrowiej, z mniejszą ilością cukru, ale dalej pysznie.

Chcę aby moje przepisy były proste, szybkie i oczywiście przepyszne, bo często nie mamy za dużo czasu na stanie w kuchni i pichcenie. Są tu również ciasta na specjalne okazje, kiedy możemy poświęcić im więcej czasu i zaangażowania 🙂

Na blogu znajdziecie również trochę przepisów na szybkie, zdrowe i smaczne dania obiadowe – w wersjach, które polubią również dzieci (moje są strasznie wybredne, więc wiem, co mówię :D)

Zapraszam do częstych odwiedzin, do komentowania, a przede wszystkim do wypróbowywania przepisów 🙂

Wszystkie publikowane tu przepisy są przeze mnie przetestowane i w razie konieczności „udoskonalone”. Zdjęcia słodkości są robione przeze mnie, albo przez mojego męża (nie wklejam zdjęć z sieci).

Zapraszam również do przeczytania wywiadu ze mną na gotujmy.pl – tam więcej ciekawostek o mnie 🙂