Za Darmo! – super program do edycji zdjęć

ciemne winogrona

Kochani,

Tym razem wpis bez przepisu.

Część osób pyta się mnie o kurs fotograficzny, chcąc przy okazji dokształcić się w obróbce zdjęć w programie Lightroom.

Niestety ja go nie znam (dopiero planuję poznać), a całą swoją obróbkę wykonuję w programie DxO Optics, a później w Photoshopie (dodaję logo i czasami prostuję zdjęcie, jeśli „leci”).
DxO jest prostym programem, który bardzo ułatwia wywoływanie zdjęć z RAW. Dzięki niemu możecie zmienić balans bieli, rozjaśnić cienie, czy też dodać efekt HDR do Waszych zdjęć.Czemu ja o tym piszę?DxO do 30 listopada 2017r. dostępne jest całkowicie za darmo. Nie ma tutaj ukrytych haków, kruczków ani innych pułapek. Sama korzystam po raz trzeci z tej promocji i uwierzcie mi – rewelacja!Program normalnie jest dość drogi i kosztuje 129$, więc naprawdę warto!
Co musicie zrobić ?
1. Zarejestrujcie się pod tym linkiem (wystarczy podanie adresu email) DxO
2. Odbierzcie email z kodem i linkiem do programu
3. Zainstalujcie podając kod z emaila4. Podziękujcie mi w komentarzu ;)i koniecznie powiedzcie znajomym :DA tu przykłady co można zrobić w programie – moje zdjęcia przed i po obróbce :D
Dodam jeszcze, że zdjęcie „przed obróbką” jest tylko zdjęciem poglądowym robionym w JPG w małej jakości (tylko abym mogła zobaczyć jak wyszło) – w programie przerabiam zdjęcie w RAW.Przy okazji zapraszam na mój kurs fotografii i stylizacji – pokażę Wam jak w prosty sposób edytuję zdjęcia w tym programie :)

Tutaj mamy zdjęcie na jasnym tle – ja go w programie dodatkowo rozjaśniłam, trochę rozjaśniłam cienie i podciągnęłam kolory.

owsianka bananowa z owocami

Na tych zdjęciach widać, jak ładnie poprawiłam balans bieli (mleko nie jest już żółte), rozjaśniłam zdjęcie i „wyjęłam” z cienia :)

ciasteczka czekoladowe z awokado

DxO pozwala też w prosty sposób na nadanie zdjęciom nowego charakteru – wystarczy wybrać opcję – tutaj dodałam zdjęciu lekkiej mgiełki, przez co nabrało jesiennego, nostalgicznego charakteru.

babka z cukinii w jesiennej stylizacji